Witam!

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, a jednocześnie aplikantem radcowskim. Pracuję na codzień w jednej z legnickich kancelarii prawnych. Posiadam doświadczenie, stosowną wiedzę oraz umiejętności przydatne w udzielaniu porad prawnych on-line, sporządzaniu i uzasadnianiu pism procesowych oraz wszelkiego rodzaju wniosków, głównie w zakresie prawa cywilnego, odszkodowawczego, upadłościowego i gospodarczego.

Zagadnienia z innych dziedzin prawa również nie są mi obce, a ponadto zawsze staram się wszelkie wątpliwości rozwiewać poprzez konsultacje z bardziej doświadczonymi prawnikami. Przykładam wielką wagę, aby klient był dobrze i rzetelnie poinformowany, co może go spotkać oraz jakich ewentualnych trudności może się spodziewać.

Jako pracownik kancelarii prawnej stykam się codziennie z praktycznym zastosowaniem prawa, co pozwala mi już spojrzeć na sprawę z perspektywy praktyka a nie teoretyka. Gwarantuję szybką i profesjonalną odpowiedź, jeżeli zagadnienie będzie miało bardziej złożony charakter moja odpowiedź nastąpi w stosownym czasie, po dogłębnym przeanalizowaniu problemu.

W celu uzyskania bliższych informacji proszę wypełnić FORMULARZ, postaram się odpowiedzieć jak najszybciej na zadane pytanie.

Referencje

Radca prawny Anna Błaszkiewicz, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie analizy prawnej oraz negocjacji odszkodowania.

Maciej Kowalski